Konsultacje SEO

Masz sklep internetowy, blog lub inną stronę www, na której sam(-a) chcesz prowadzić działania SEO onsite i offsite? Potrzebujesz jednak odpowiedzi na kilka pytań dotyczących pozycjonowania stron internetowych lub chcesz upewnić się, że Twoja zaplanowana strategia działań SEO jest trafna? Napisz do mnie i umów się na konsultacje SEO. Przygotuj spis pytań, na które odpowiedzi chciał(a)byś poznać.

Pamiętam swoje początki z pozycjonowaniem stron internetowych, a było to jeszcze w czasach, gdy ciężej było o dostęp do informacji. Coś takiego jak konsultacje SEO nie istniało. Z drugiej jednak strony pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarki Google było wtedy dużo łatwiejsze. Google było łatwiejsze do rozpracowania. Od tego czasu algorytm Google przeszedł już kilkadziesiąt aktualizacji.

Pozycjonowanie stron internetowych staje się coraz trudniejsze, zajmuje coraz więcej czasu, przez co jest coraz droższe. Dlatego rozumiem osoby, które chciałyby pozycjonować swoje strony www bez pomocy agencji SEO lub Freelancera. Bardzo często decydują się na to właściciele małych firm, którzy postanowili uruchomić swój sklep internetowy, aby mieć kolejny kanał sprzedaży. Nierzadko motywacją do uruchomienia własnego e-sklepu jest chęć ucieczki z Allegro, na którym prowizje sięgają powoli sufitu.

Musisz jednak pamiętać o tym, że złe SEO jest dla Twoje strony www gorsze niż brak pozycjonowania. Dlatego jeżeli masz pytania, czegoś nie jesteś pewny(-na) – ZAPYTAJ MNIE. Konsultacje SEO prowadzę najczęściej drogą e-mailową. Jednak możemy się również umówić na rozmowę telefoniczną.

Cennik konsultacji SEO

Każda konsultacja wyceniana jest indywidualnie. Przesyłasz do mnie listę swoich pytań i problemów, ja szacuję czas jaki potrzebuję na przygotowanie dla Ciebie rzetelnych odpowiedzi i wysyłam do Ciebie wycenę. Jeżeli cena Ci odpowiada to zaczynamy działać.

W ramach konsultacji SEO możemy porozmawiać zarówno o Twojej stronie www czy sklepie internetowym, stronie Twojej konkurencji czy o samych problemach SEO, jeśli sam(-a) je wykonujesz i napotkałeś(-aś) jakieś problemy.

Staram się zawsze, aby odpowiedzi były zrozumiałe dla osób nie znających choćby podstaw pozycjonowania stron internetowych. Gdyby jednak coś było nie do końca niezrozumiałe w mojej odpowiedzi na Twoje pytania to drążymy je tak długo, aż wszystko będzie jasne 🙂 Nasza korespondencja nie ograniczy się do 2 emaili: jednego z pytaniami, drugiego z odpowiedziami. Korespondujemy do momentu aż problemy zostaną wyczerpująco omówione.

Scroll to Top